Слони люблять колискові?

Слони люблять колискові?

Індійська слониха Фаа Май потрапила в реабілітаційний центр The Elephant Nature Park на острові Пхукет ще слоненям. У врятованої тварини склалися особливі близькі стосунки з однією з доглядачок заповідника — Лек Чаілерт. Жінка не лише поїла й годувала її, але і співала їй колискові, під які маленька Фаа май засипала мирним сном.

Слониха виросла (їй зараз дев'ять років), але не забула голос Лек. Тепер Фаа Май просить її співати для інших слоненят, багато з яких потрапляє в реабілітаційний центр зовсім крихітними.

Робить вона це дуже наполегливо — настільки, що Лек не залишається нічого іншого, як виконати прохання слонихи, навіть якщо жінка в цей момент дуже зайнята. Фаа Май, відірвавши Лек від відвідувачів, буквально силою тягне її до недавно прибулого слоненяти. Слониха підштовхує жінку хоботом, а якщо та йде вправо або вліво від маршруту, обхоплює її хоботом за талію і тягне вперед.

Діставшись до місця, Фаа Май дивиться Лек прямо в очі і терпляче чекає, поки та почне співати. Слоненя тут як тут — валиться на бік для сну.

Таку милу картину нерідко можуть бачити відвідувачі центру. Лек часто заколисує слонів своєю колисковою. Їм подобається її спів — і для жінки, яка настільки віддана своїй роботі, це головне.

Все новости

Мы в социальных сетях