Є шанси на життя

Є шанси на життя
Колишній сержант поліції Дейв Феррелл їхав минулого тижня велосипедною стежкою в парку міста Таллахассі, штат Флорида, коли почув тонкий писк десь поруч. Чоловік одразу ж запідозрив, що це якесь дитинча тварини і що воно в біді, але де ж воно? Дейв зупинився і став оглядатися і раптом побачив зовсім крихітного малюка єнота.
Чоловік ретельно оглянув усе навколо в чагарниках, сподіваючись знайти маму малюка, але марно. Потім він налякався, що дитинча незабаром помре, якщо йому не допомогти і поклав його у свій рюкзак, щоб доставити до ветклініки.
"Я просто не міг залишити його там".
Ферелл поїхав назад велосипедною стежкою, а при виїзді з парку за ще одним вдалим збігом обставин зустрів поліцейського офіцера. Він передав йому єнотика.
"Малюк здається насолоджувався поїздкою в моєму рюкзаку. Коли я його віддавав, він був дуже розслаблений".
Поліцейський передав тваринку до притулку для диких тварин "St. Francis Wildlife Rescue", де над дитинчатою взяла опіку Емілі Шоу.
Емілі розповіла, що єнотик був весь покритий яйцями мух і якби його не врятували, то з яєць вивелися б личинки і доля єнотика була б незавидною, його просто з'їли б живцем.
У притулку видалили всі мушині яйця, вимили і почали годувати дитину молоком. За словами Емілі, у єнотика тепер є всі шанси на подальший сприятливий результат, оскільки він добре їсть і набирає вагу.

 

Все новости

Мы в социальных сетях