Зворушлива вірність: вже 15 років білий кінь ходить шляхом, яким його водив покійний власник

Зворушлива вірність: вже 15 років білий кінь ходить шляхом, яким його водив покійний власник
 
Ніжний кінь щодня виходить на ранкову прогулянку містом. Раніше Дженні не ходила сама - вона була частиною кінного "каравану", який водив власник кобили Вернер Вайшедель. У віці 82-х років Вернер помер. Згодом від старості померла і подруга Дженні, чорна кобила на ім'я Чарлі. Тому дружина Вайшеделя вирішила вигулювати коня тими самими способами, якими його керував господар.
Спочатку Дженні супроводжували під час ранкових прогулянок. Але згодом нова власниця зрозуміла, що кобила сама впорається. З того часу Дженні щодня випускають зі стійла і вона спокійно крокує вулицями міста, слідуючи завченому напам'ять маршруту.
 
Дружина Вайшеделя навіть співпрацює з правоохоронцями Франкфурта, щоб переконатися, що Дженні та городяни у безпеці. І, як наслідок, за 15 років не виникло жодного інциденту за участю білого коня.
Більше того, Дженні стала знаменитістю серед місцевих мешканців. Всі вони з нетерпінням чекають на зустріч з кобилою: деякі зупиняються, щоб привітати і погладити її, почастувати і навіть прибрати за нею. З роками Дженні стала відома навіть за межами своєї маленької громади у Франкфурті. А історія мандрівного арабського коня тепер викликає усмішки у людей у ​​всьому світі.
Все новости

Мы в социальных сетях