Лев Сімба

Лев Сімба
Лев Сімба в Танзанії готовий скласти конкуренцію блогерам. Хижак сам зняв кілька кадрів свого життя.  При заході у вольєр звір зацікавився GoPro, яку наперед встановили журналісти. Сімба схопив камеру і почав блукати з нею. Лев навіть спробував пристрій на смак, але кинув. Мабуть, шматок пластику видався неапетитним. Та поносивши пристрій в зубах із собою, відзняв декілька відео, з іншого ракурсу, що видались, звісно що цікавішими ніж поверхневі зйомки  тварини. Зняв своє життя від першого обличчя)))
 
У Танзанії відкрили урочисто вольєр для лева Сімби. На церемонію запросили рятівників тварини, журналістів та зоозахисників
Новий будинок для Сімби так і назвали — «Сімбхаус», на ньому встановили табличку трьома мовами з описом історії звіра. Вольєр знаходиться на території центру порятунку дикої природи Кіліманджаро. Це не зоопарк. Тут є й ті тварини, які не можуть жити на волі за станом здоров'я. У Сімби царські умови: великий вольєр, свій басейн, укриття та багато іграшок.
 
Тяжка історія звіра нарешті знайшла щасливий фінал. Сімбу ще левенятком врятували від живодерів. Дику кішку скалічили фотографи, переламавши їй лапи. Тварина виходили у челябінському центрі «Врятуй мене» 
 
Все новости

Мы в социальных сетях