Поні-терапія. Важлива місія маленьких конячок

Поні-терапія. Важлива місія маленьких конячок
 
У 1796 році в Англії квакер, бізнесмен і філантроп Вільям Тук заснував психіатричну лікарню «Ретрит», де використовувалися революційні з моральної і гуманістичної точки зору методи лікування. У той час вважалося, що психічно хворі люди, по суті, перетворюються в диких звірів і зверталися з ними жорстоко - тримали в наручниках, обливали крижаною водою, припікали і тд.
 
Тук наполягав на більш «людському» підході. Він зауважив, що спілкування з тваринами досить часто позитивно впливає на стан пацієнтів, особливо на літніх людей зі старечим недоумством.
 
Першими тваринами, яких лікарі стали використовувати в терапевтичних цілях, були собаки. Але потім з'явилися клініки, де задіяли кішок, хом'яків, дельфінів і коней.
 
Ці крихітні чарівні конячки розміром з велику собаку справляються зі своєю місією чудово. Для них не потрібно ніяких особливих умов, і транспортувати їх з клініки в клініку не складає труднощів. Зазвичай їх вирощують і тренують на особливих фермах спеціально для спілкування з хворими людьми. Для того, щоб переконатися в дієвості такої «поні-терапії», досить подивитися на обличчя пацієнтів.
Все новости

Мы в социальных сетях