Драма на пляжі

Драма на пляжі

Це - фотоісторія про порятунок коня по кличці Астро, яка потрапив в трясовину на березі затоки недалеко від Мельбурна. Протягом трьох годин, його господиня Ніколь намагалася утримати Астро на поверхні, поки того поступово засмоктувала бруд.

Астро швидко тонув, а всі спроби його господині витягнути коня з трясовини привели до того, що її ще більше засмоктувало. До того ж почався приплив і зовсім скоро кінь могла потонути. Дочка Ніколь побігла до їхнього автомобіля і викликала підмогу. Ніколь заспокоювала Астро, намагаючись намагалася утримати його на поверхні, поки не приїхала допомога. Крім команди ветеринарів прибула група пожежників.

Один з місцевих фермерів дав свій трактор, для того, щоб витягнути з трясовини коня. За допомогою вертольота і трактора в кінці кінців, все-таки, удало витягнути Астро на сушу. Після трьох жахливих годин рятувальникам вдалося витягнути Астро з трясовини. Все могло закінчиться дуже сумно, якби не мужня господиня конячки і вчасно прибувша група рятувальників.

 

 

Все новости

Мы в социальных сетях