Наш Ангел – чарівний кінь, який виконує будь-які бажання.

Наш Ангел – чарівний кінь, який виконує будь-які бажання.
Снігово-біла шерсть і бездонні блакитні очі роблять його схожим на містичне творіння, що прийшло до нас з іншого світу. Не дивно, чому ми назвали його Ангелом. Але яскрава зовнішність - не єдина перевага цієї тварини. Наш Ангел – чарівний кінь, який виконує будь-які бажання.
 
Він належить до торійської породи, виведеної в Естонії. Ангел та його родичі – ідеальні коні для того, щоб возити прекрасних принців та принцес на казкових фаетонах та каретах. Але ми використовуємо Ангела для інших цілей. На відміну від Слона, Боні, Довірливого та Каспера, про які ми розповідали раніше, Ангел не займається спортом, хоча він і може багато чого навчити чи попозувати для чудових фотографій.
 
Зате двічі на рік (на Великдень та Різдво) цей незвичайний кінь дає волю своїй магічній силі та виконує бажання наших гостей. Для того, щоб скористатися його здібностями, необхідно покласти ліву руку на лоб Ангелу і подумки сказати йому про те, чого ви хочете. Усі бажання рано чи пізно збуваються. Не вірите? Приїжджайте до нас та переконайтесь особисто!
Все записи

Мы в социальных сетях